Back to Top

TRANSPORT I WYNAJEM PIANIN

Wynajem profesjonalnych pianin na koncerty publiczne i domowe imprezy. Wypożyczanie pianin. Zapewniamy transport i strojenie na miejscu. Import – sprowadzamy z zagranicy na życzenie fortepiany i pianina dowolnych marek i modeli. Profesjonalny transport fortepianów i pianin na terenie Polski i Europy.

Przewóz fortepianów i pianin to usługa jaką nasza firma świadczy od początku istnienia, czyli od ponad 12 lat. Przez ten czas opracowaliśmy technologie pozwalającą na szybki i co najważniejsze bezpieczny transport fortepianów, które pomimo swoich rozmiarów i wagi są dość delikatne. Co więcej, cały czas usprawniamy i unowocześniamy nasze technologie, tak aby transport fortepianu i każdego innego instrumentu uczynić jeszcze łatwiejszym. Dysponujemy dwoma specjalnie przystosowanymi samochodami dostawczymi posiadające windę samozaładowczą, dzięki którym transport fortepianów jest tak bezpieczny.Są one przystosowane specjalnie pod transport fortepianów oraz pianin i tylko do tego służą. Posiadamy środki techniczne typu wyciągarki, transportery, pokrowce zabezpieczające przed uszkodzeniem zarówno sam instrument jak i podłogi, wykładziny i parkiety.

Mamy wszystko co potrzebne aby transport Twojego fortepianu był szybki i bezpieczny. Zatrudniamy sześciu pracowników z których każdy to profesjonalista w swoim zawodzie – każdy ma wieloletnie doświadczenia w przewozie instrumentów. Są to ludzie dla których transport fortepianów i pianin nie ma żadnych tajemnic.

Możemy przewieźć każdy instrument w dowolne miejsce Polski i Europy niezależnie od warunków pogodowych. Jesteśmy w stanie wwieźć fortepian na dowolne piętro budynku, poradzimy sobie z wąskimi klatkami schodowymi, przy których inni załamią ręce. Wiedza naszych pracowników z zakresu budowy instrumentów pozwala w szczególnie trudnych przypadkach nawet na rozebranie fortepianu na części, jeśli nie będzie innej możliwości. W trakcie transportu możemy przewieźć instrument do warsztatu w celu odnowienia powierzchni i mechanizmu.

Koszt usługi jest ustalany indywidualnie, zależy od długości trasy przewozu instrumentu, piętra budynku na którym znajduje się fortepian lub pianino, piętra na które ma zostać dostarczony oraz konstrukcji klatek schodowych (jak strome i jak szerokie są schody). Informację o koszcie konkretnego transportu pianina czy fortepianu można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Copyright © 2024 www.pianina-lublin.pl Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: www.advit.pl